16 sierpnia 2013

07.08.13r. – Veno Spray : Żel musujący na zmęczone nogi


Pogoda nas rozpieszcza prawdziwie wakacyjnie, słoneczko nas bardzo polubiło i gości u nas już dłuższy czas :-) Ogromnie się cieszę z tej aury, ponieważ całkiem niedawno, wiele osób miało już zimową „depresję” i nie mogło się doczekać ciepła. Matka Natura sowicie nam na szczęście wynagradza opóźnioną wiosnę i nic tylko się tymi tropikami cieszyć :-) A oto prognoza na kolejne trzy dni ;-)
 


Jak to w życiu bywa, nigdy nie ma idealnie ;) W moim przypadku, takie temperatury równają się mega ale to mega zapuchniętym stopom. Towarzyszy mi przy tym duży ból, mrowienie, uczucie ciężkości. Jest to o tyle utrudniające życie, że założenie butów w swoim normalnym rozmiarze graniczy czasami z cudem. Jedynym rozwiązaniem są japonki ale wiadomo, nie zawsze i wszędzie jest je stosownie założyć ;)
Przed przyjściem lata zaopatrzyłam się na tę dolegliwość w żel do smarowania firmy GorVita ( więcej o nim tutaj : Klik ) Niestety, nie robił kompletnie nic, do tego opuchlizna w ogóle nie schodziła a nogi jak bolały tak bolały. Wybrałam się ostatnio do mojej ulubionej apteki i całkiem przez przypadek ( lubię te przypadki ;) ) tknęło mnie zapytać, czy nie mają czegoś nowego. I mieli :) Ufff…
Co pisze producent ?


Veno spray żel musujący, to wygodny w użyciu środek, na zmęczone, ciężkie, opuchnięte nogi, który przynosi błyskawiczne uczucie relaksu i odciążenia. Zawiera diosminę, która wzmacnia naczynia krwionośne, chłodzący mentol oraz pielęgnacyjny pantenol.

Veno spray żel musujący, to preparat polecany dla osób, które dotyka problem ciężkich, obolałych, spuchniętych nóg. Problemy te spowodowane są najczęściej długotrwałą pracą stojącą, pracą siedzącą oraz prowadzeniem mało ruchliwego trybu życia i nadwagą. W składzie Veno spray żel, znajduje się dobroczynnie wpływająca na naczynia krwionośne dniosmina, oraz chłodzący i relaksujący mentol, a dodatek pantenol, przyczynia się do wygładzenia i pielęgnowania wierzchniej warstwy skóry.

 Za 150 ml tego produktu zapłaciłam 23 zł. Zapach przypomina mi delikatne perfumy męskie a konsystencja pianki ( jak do włosów ) przyjemnie „strzela” podczas nakładania :) Spełnia wszystkie moje oczekiwania – cudownie chłodzi przez ok 10 minut po wsmarowaniu, opuchlizna w tym samym czasie znika, pozbyłam się uczucia przywiązanych odważników do stóp :) Stosuję go już od jakiegoś tygodnia i śmiało mogę stwierdzić , że nawet kiedy go nie stosuję, obrzęk stóp zmniejszył się do minimum.

Bardzo go polecam tym, którym ten problem dotyka. Wiem jak on jest dokuczliwy,  dlatego też śmiało zachęcam go wypróbować :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz