15 sierpnia 2013

24.06.13r. – Maseczka intensywnie regenerująca do włosów BioVax


Ponieważ od jakiegoś czasu mam bardzo przesuszone włosy, zaczęłam poszukiwać maseczki do włosów , która je zregeneruje. Na co dzień używam do ich stylizacji lakieru co jeszcze bardziej pogarsza ich stan, jednak obejść się bez niego nie da rady . Moje włosy są cienkie, farbowane oraz ciężkie w układaniu.


Ostatnimi czasy na internecie zapanowała niejako moda na firmę BioVax, oferująca produkty do włosów. W związku z tym, postanowiłam i ja spróbować. Zakupiłam Intensywnie regenerującą maseczkę do włosów suchych i zniszczonych w saszetce. Zapłaciłam coś koło 2,50 zł w Super-Pharm. 

Co mogę powiedzieć po jednym użyciu ? Niestety , szału nie ma. Chodziłam z odżywką nałożoną po umyciu włosów około 30 min ( producent zaleca powyżej 15 ). Włosy owszem, są ładne ale nie zauważyłam nic więcej niż po nałożeniu odżywki np z Dove.Być może nie wstrzeliłam się z rodzajem i potrzebne byłoby dłuższe stosowanie, jednak chyba ponownie powrócę do produktów z Dove. Są tanie i dobre. Biovax za pełne opakowanie trzeba zapłacić ponad 20 zł, za Dove przy promocji w Rossmanie ok 10 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz