16 sierpnia 2013

24.07.13r. – Żel pod prysznic Original Source Raspberry & Vanilla MilkŻyję już kilka ładnych lat i nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo można uzależnić się od zapachu;) 
 
Odwiedziłam wczoraj Rossmanna w ogólno domowym celu zakupowym – waciki , patyczki i tym podobne. Moją uwagę przykuła półeczka z żelami pod prysznic firmy Original Source. A, że rosmanowski żel pod prysznic który kupiłam całkiem niedawno właśnie mi się kończy , pomyślałam, że nie zaszkodzi ;) kupić w zapasie nowy.

I tu się zaczęło ;) Wąchałam jeden po drugim i mój nos dostawał obłędu :D Zapachy piękne , intensywne. Miałam kupić tylko jeden, kupiłam dwa ;) Miałam tak ciężki wybór, że najchętniej zgarnęłabym je wszystkie i co 5 minut chodziła pod prysznic, używając każdego z nich po kolei ;)
Mój jeden z wczorajszych wyborów padł na Raspberry & Vanilla Milk , kosztował ok 5 zł za 250 ml.

Kochani co to za zapach.. Przepadałam :D Dla mnie pachnie lodami malinowymi na słodkiej śmietance :D Już od powąchania tego żelu w drogerii myślałam tylko o nim :D   A wieczorem aż żal było wychodzić z łazienki. Nie nakładałam żadnego balsamu, żeby zabrać ze sobą ten zapach do łóżka na noc ;)
Schodząc na ziemię , za co mogę go jeszcze pochwalić ?
  • ładnie myje , nie pieni się za bardzo
  • nawilża skórę
  • wydaje się być wydajny , mała ilość wystarczy aby się umyć
  • fajne opakowanie, „odwrotne” , dzięki czemu łatwo go będzie można zużyć do końca
Dziś będę znowu w pobliżu Rossmanna – ponieważ bardzo często myję dłonie, zakupię go jako zapas do dozownika na mydło ;)
POLECAM :D :D :D

0 komentarze:

Prześlij komentarz