26 września 2013

26.09.13r. - Ananasowy rozpieszczacz od Original Source

Witajcie :-)

Mimo tego, że za naszymi oknami aura przestała już nas rozpieszczać a jesień wcale nie okazała się taka złota, chciałabym Wam polecić coś fajnego na wieczorny relaks :-)

Można by rzec , że dzięki temu żelowi jestem jeszcze jedną nogą w lecie. Ma bardzo przyjemny , ananasowy zapach który bardzo długo utrzymuje się na skórze nawet po wyjściu spod prysznica. Bardzo lubię ananasy w każdej postaci, w wydaniu żelu jeszcze nie miałam okazji wcześniej spróbować i jestem mile zaskoczona jego atutami zapachowymi. 

Do tej pory nie przesuszył mojej skóry choć używam go minimum dwa razy w tygodniu a wręcz przeciwnie, używanie balsamu po jego aplikacji jest zbędne.

Zakupiłam go już w lipcu w Rossmannie za około 6 zł i muszę go pochwalić za jego wydajność. Generalnie jestem zwolenniczką prysznica dlatego też, żele u mnie w łazience leją się "litrami" ;-) Aby ładnie się pieniło nie trzeba go za dużo wylewać ,a dzięki gęstszej konsystencji można nałożyć go rzeczywiście tyle ile potrzebujemy. 

Dodatkowym atutem jest oczywiście odwrócona buteleczka. Pod koniec nie zachowuje się jak pijana i nie wywraca za każdym razem kiedy tylko się jej dotknie ;-) 

Także : 

" Poczuj naturalnie intensywne doznania.. " 

Polecam , na poprawę mojego humoru zawsze działa ;-)


1 komentarz:

  1. jeszcze nie próbowałam tego żelu, w zasadzie chyba żadnego ananasowego żelu nie miałam, teraz się zaciekawiłam:) będę musiała sprawdzić zapach przy najbliższej wizycie w drogerii i.. zobaczymy:)

    OdpowiedzUsuń