22 lutego 2014

Jeśli tęsknicie za WIOSNĄ tak jak ja - zapraszam na posta o świecy Red Ruby Tulip :-)
 Ja już poczułam wiosnę na całego stąd przybywam do Was z postem o świecy zapachowej Red Ruby Tulips - Rubinowa czerwień tulipanu :-)


 Dzięki uprzejmości sklepu internetowego  http://www.aromatyczneswiece.pl/                                                           


w tym roku mogę cieszyć się wcześniej niż zazwyczaj, pięknym zapachem moich ukochanych kwiatów czyli tulipanów :-)Informacje o świecy

Piękna świeca o subtelnym i pełnym słodyczy aromacie tulipanów. Zapach tej pachnącej świecy sprowadzi do Twojego domu wiosnę, a także atmosferę radości i pogody. Lekko słodkawy aromat tulipanów przyciągnie uwagę, doda pozytywnej energii do życia i działania.

Ważna jest instrukcja palenia świec: pierwsze palenie powinno trwać ok 2-3 godzin, do całkowitego roztopienia się warstwy wierzchniej, dzięki temu świeca będzie się wypalać równomiernie. Świecę gasimy poprzez nakrycie szklanym wieczkiem. Przed ponownym rozpaleniem ścinamy wypalony knot do 0,5 cm długości.Producent : Langley Empire Candle, cena 35,90zł.


rozmiar wielkość: 11,5cm, 284gr

czas spalania czas spalania: 80 godzin

rodzaj rodzaj: świeca z wosku sojowego
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat wosku sojowego z ktorego wykonana jest między innymi ta świeca, zapraszam Was na stronę sklepu : http://www.aromatyczneswiece.pl/swiece-sojowe.html. Znajduje się tam bardzo fajny artykuł właśnie na ten temat :-)


Moja opinia :

Świeca ma bardzo ładny, delikatny zapach. Subtelnie rozchodzi się po wnętrzu rozpieszczając nasze powonienie wspaniałym zapachem tulipanów. 
Ciężko jest mi pisać tą recenzję, ponieważ właśnie palę ją i nie daje mi się skupić na faktach a przyjemnie rozprasza mnie marzeniami o nadchodzącej wiośnie :-)

Jeśli chodzi o jej wypalanie, to dzięki dokładnej instrukcji co do której wykonania przyłożyłam się niezwykle precyzyjnie, wosk wypala się równomiernie. Oczywiście gaszę ją zawsze szklanym wieczkiem - co dla mnie jest fenomenalnym rozwiązaniem ze względu na nie roznoszenie się po salonie dymu. O tym podcinaniu knota nie zawsze pamiętam, jednak nie ma to moim zdaniem znaczniejszego wpływu na jej wypalenie.

Oczywiście muszę również wspomnieć o opakowaniu :-) Kiedy nadeszła do mnie przesyłka i ją zobaczyłam po raz pierwszy, skojarzyła mi się z pąkiem tulipana. Ten kolor, ten kształt - wszystko mi idealnie pasuje :-) Jak tylko ją dokończę palić z pewnością ten słój wykorzystam na moje skarby :-) 

Bardzo fajną dla mnie niespodzianką okazał się zatopiony w wosku kwiatuszek. Podczas palenia, ślicznie się mieni i dodaje ogromnego uroku Red Ruby Tulip. Super, nigdy się z czymś takim nie spotkałam :-)


Zapraszam Was również na rozdanie, gdzie zdobyć możecie równie wspaniałą świecę o zapachu bzu ale również 10 osób dostanie w prezencie od sklepu bony upoważniające do zakupu świec z 30 % rabatem :-) KLIK


9 komentarzy:

 1. Wygląda cudnie i pewnie równie pięknie pachnie, jednak cena mnie nieco odstrasza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładnie wygląda i pewnie ładnie też pachnie, ale mnie jakoś świece nie kręcą. Po prostu ich nie kupuję. Za to mój facet bardzo je lubi i czasami zapala, ale raczej rzadko to robi odkąd razem mieszkamy :P hehe

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię tulipany, a świeca z pewnością mogłaby je zastąpić o tej porze roku, kiedy ich brak :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna świeca. Jestem na etapie poszukiwania jakiejś tańszej alternatywy świec z The Body Shopu a więc może ta zdałaby egzamin...

  www.rosee-hirst.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. :) jest cudowna mam ją :) dostałam od męża na walentynki

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam świece jak i ostatnio woski, mam do nich dużą słabość i zawsze przeglądam świece jak gdzieś wypatrzę w sklepie itp , wiele z nich wspaniale wygląda jak i pięknie pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świeczka wygląda zachęcająco ;)

  OdpowiedzUsuń