13 marca 2014

Mona, czy staniemy się przyjaciółkami..?

 
Mona.. Kiedy tylko zobaczyłam to mydełko pomyślałam : no Mona, ciekawe czy zostaniemy przyjaciółkami ? 

W moim domu higiena rąk jest niezmiernie ważna. Mam małe dzieci, z czego młodsze ma 6 miesięcy, dlatego też bardzo dbamy o to by wykonywać czynności przy nich czystymi dłońmi. Kiedyś, jako panienka nie uwierzyłabym, że nieumyte dłonie mogą spowodować pobyt dziecka w szpitalu na dłuższy czas. A jednak.. Dlatego też, myjemy dłonie zawsze przy każdej nadarzającej się okazji aby uniknąć powtórki z "rozrywki".

Jak już wiecie, jestem zdecydowaną zwolenniczką mydeł w płynie. Wydaje mi się ta forma o wiele bardziej higieniczna i łatwiejsza. Kiedy przeglądałam produkty z OVER Cosmetics do przetestowania, mój wybór był oczywisty. Zdecydowałam się na mydło kosmetyczne MONA do suchej i zniszczonej skóry rąk.


Informacje producenta : 
Delikatne mydło w płynie idealne do codziennej pielęgnacji suchej i zniszczonej skóry rąk. Specjalnie dobrane składniki myjące oraz pielęgnacyjne redukują suchość skóry i powodują, że staje się ona miękka i gładka. Delikatna nuta zapachowa pozostawia uczucie świeżości na dłoniach i usuwa nieprzyjemne zapachy. Mydło posiada neutralne pH.

Niewielką ilość mydła nanieść na dłonie, chwilę masować i spłukać.


Pojemność 500 ml. Cena 11,35 zł. Do kupienia na stronie : tutaj
Moja opinia :  

Jest to jedno z fajniejszych mydełek jakie miałam. Przede wszystkim dużym jego plusem jest to, że nie wysusza skóry. Po umyciu dłoni nie czuć w ogóle ściągnięcia skóry. W jego przypadku, krem do rąk jest zbędny gdyż pozostawia dłonie w bardzo dobrym stanie. 

Ma bardzo fajną nutę zapachową, wyczuwalną podczas mycia. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią mocnych aromatów, ponieważ po wysuszeniu dłoni, zapach zanika.

Ładnie, delikatnie się pieni - bez problemu spłukuje się wodą.

Mogę go Wam jak najbardziej polecić. W ostatnim czasie "przerzuciłam" sporo mydeł w formie płynnej i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest ono jednym z najlepszych.  


5 komentarzy:

 1. O TEJ FIRMIE NIE SŁYSZAŁAM, CIEKAWI MNIE TO MYDŁO, IDĘ DO NICH :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że mydełko się sprawdza :) W ogóle nie kojarzę tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Alicja Szpunar-Chyćko:) Do tej pory nie zetknęłam się z tym mydłem ani z nazwą tej Firmy. Z opisu widzę ,że rzeczywiście jest wspaniałe dla osób , które serio traktują mycie rąk.Ja również należę do "czyściochów"- takie zasady mam już od dziecka - wpojone prze Rodziców a ,że jestem już 50- letnią kobietą - to mogę też podać wiele przykładów na to ,że warto przestrzegać higieny - zwłaszcza rąk. A to mydło widzę ,że byłoby idealne dla mojej - już dojrzałej skóry rąk.Ciekawa jestem gdzie go można kupić ? Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasze mydło można kupić na stronie naszego sklepu internetoweg - http://sklep.over-cosmetics.pl ;)

  OdpowiedzUsuń