29 września 2014

CelluBlue - banieczka masująca. Czy dała sobie radę z moim cellulitem ?


Kiedy zobaczyłam CelluBlue pomyślałam : to się raczej nie uda. Dwie ciąże, wcześniej też spore wahania wagi w okresie nastoletnim spowodowały u
mnie spory problem z cellulitem. Balsamy czy żele w małym stopniu niwelowały problem, nadając w
przewadze jedynie czasowe napięcie skórze. Największy problem pomarańczowej skórki mam na udach, przez co nigdy spódniczek mini nie wkładałam. Nawet już się pogodziłam z tym i problem zaakceptowałam. Obecnie jestem w trakcie intensywnych treningów związanych z powrotem do wagi sprzed obu ciąż. Do tego dieta 1000 kcal. Dołożyłam do tego zestawu również CelluBlue - bańkę masującą. Masaż za pomocą CelluBlue naśladuje ruchy masażu palpate roll. Zasysając fałdy skóry, CelluBlue pomaga wyzwolić lipolizę, czyli usuwanie tłuszczu z komórek tłuszczowych, oraz aktywować i optymalizować cyrkulację żylną i limfatyczną. Skóra staje się lepiej napięta. Moja rada i w sumie wskazanie producenta - przed wykonaniem masażu należy skórę nasmarować np. oliwką. 
Wskazania przy używaniu są takie : 

1. Należy delikatnie ścisnąć boki CelluBlue i przyłożyć do skóry.
2. Delikatnie uwolnić boki aby CelluBlue zassał skórę.
3. Należy nim wykonywać kuliste ruchy przez 1 minutę w górę i dół.
4. Każdy obszar wymaga codziennej, pięciominutowej sesji.


Przez okres pierwszego miesiąca, przy naprawdę sumiennym, niemal codziennym stosowaniu niestety nie spowodował zauważalnych zmian w poprawie stanu mojej skóry na udach. Oczywiście wagi ubywa dzięki ćwiczeniom, natomiast problem cellulitu nie zniknął. Jednak się nie poddaję i nadal będę walczyć. U mnie ten problem trwa od lat więc w miesiąc nie da się z tym zrobić porządku. Mam jeszcze troszkę czasu do przyszłego lata aby poćwiczyć z CelluBlue - pokładam w nim nadal wielką nadzieję, że w kolejne wakacje nie będę czuć dyskomfortu na plaży z powodu okropnej pomarańczowej skórki na udach !

13 komentarzy:

 1. chetnie bym wyprobowala to cudo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że u mnie nie dał póki co efektów nie znaczy, że u Was nie da rady :-)

   Usuń
 2. Szkoda, że się nie sprawdził. Również trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również bym chętnie wypróbowała ! Mam mega cellulit

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Ale wciąż mam nadzieję, że faktycznie i mi pomoże :-)

   Usuń
 5. U mnie cellulit się zmniejszył kiedy zaczęłam się zdrowiej odżywiać, pić dużo wody, ćwiczyć i używać kosmetyków ujędrniających, jednak nadal jest, więc taką banieczką bym nie pogardziła :)

  OdpowiedzUsuń