18 września 2014

My Secret - idealny duet odkryty po latach na nowo :-)Dziś zaprezentuję Wam genialne połączenie dwóch lakierów My Secret. Bardzo mi się ono podoba, ponieważ już dawno temu, jakieś 10 lat temu, tak właśnie malowałam paznokcie. Bardzo się ucieszyłam,
kiedy w najnowszej kolekcji My Secret znajdował się
lakier z serii Nail Art numer 224 Golden Flakes. Zresztą same oceńcie to połączenie :-)
Duet ten trzymał się u mnie bardzo dobrze, bez zarzutu dokładnie 3 dni. Jednak moim zdaniem długość jaką się utrzymują lakiery na naszych pazurkach zależy przede wszystkim od ich kondycji. Wiadomo, jeśli płytka jest osłabiona i mam w niej jakieś uszczerbki, to nie ma siły aby coś nam nie odprysnęło. Moje paznokcie są póki co w dobrej kondycji, choć niestety lubią się rozdwajać.

Naprawdę polecam Wam te lakiery, ponieważ ich pędzelki pozwalają na bardziej precyzyjne malowanie. Schnięcie również oceniam na piątkę z plusem. Nałożyłam dwie czarne warstwy, które wyschły w mgnieniu oka. Myślałam, że jak położę mgiełkę to pewnie będę bardzo długo oczekiwać na całkowite wyschnięcie. Nic bardziej mylnego - wystarczyła dosłownie minutka i całe mani było gotowe. Ale super, naprawdę bardzo fajna jest zabawa z tymi lakierami. Ja jestem jak najbardziej zadowolona :-)

Całą gamę lakierów znajdziecie tutaj : 

NAIL POLISH : klik
NAIL ART : klik


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 16 komentarzy: