11 lipca 2015

Gotowa na Wakacyjny Wyjazd czyli moje nowe OKULARY ☀


Dosłownie wczoraj dotarła do mnie przesyłka od maki Firmoo - Global Online Optical Store, zajmującej się produkcją oraz sprzedażą okularów. Pod koniec czerwca mogłam sobie wybrać z ich naprawdę szerokiej oferty jedną parę. Można u nich zamówić nie tylko korekcyjne bez recepty, ale również te przeciwsłoneczne. Ponieważ już mam jedne do komputera, postanowiłam zamówić sobie właśnie przeciwsłoneczne. Wyjeżdżam w sierpniu do Chorwacji, gdzie jest niemal 95% słonecznych dni latem, więc pomyślałam, że dodatkowa para na pewno mi się przyda. 


W tym celu weszłam na stronę : Virtual Look Viewer gdzie mogłam obejrzeć sobie w doskonałej rozdzielczości każdy produkt. Jeśli chodzi o ten typ okularów, to wybór jest znacznie mniejszy niż tych korekcyjnych. Mimo to i tak miałam problem ze zdecydowaniem się, które wybrać dla siebie. Pokażę Wam na dole, które jeszcze mi się spodobały. A że lubię bardzo tzw kociaki, najbardziej w oko wpadł mi ten model FS1009

Jakie jest moje pierwsze wrażenie ? 

Zastanawiałam się jak Wam je opisać, ale najprostszym będzie porównanie "kociaków" Firmoo jako samochód dobrej klasy do Fiata 126P . W marcu kupiłam sobie w sieciówce Centro jedne i w ogóle nie umywają się do tych z Firmoo. W dotyku są masywne, dobrze wykonane, no po prostu są porządne. Leżą idealnie. Mój mąż zna się na tego typu rzeczach i sam potwierdził, że jest to produkt z wyższej półki. Aby je zamówić zarejestrowałam się na stronie http://www.firmoo.com/ , tam podałam swoje dane, jak również dokonałam wyboru koloru szkieł. Ja zdecydowałam się na brązowe. Jestem niezwykle zadowolona z realizacji zamówienia, bo w dniu 24.06 uzgadniałam szczegóły, a okulary były już u mnie 09.07.

Przesyłka zawierała oprócz okularów : 

  • etui w bardzo fajny print
  • ściereczkę do czyszczenia z logo
  • mini śrubokręcik do dokręcenia w razie potrzeby
  • czarny woreczek jako etui np. do torebki 
Zachęcam Was do odwiedzin marki Firmoo, wybór jest ogromny. Super mają oprawki do okularów korekcyjnych : dla pań i dla panów. Dla mnie to nowe doświadczenie, gdyż nigdy nie zamawiałam tego typu rzeczy z zagranicznych stron. Cieszę się, że wszystko poszło tak sprawnie - byłam informowana mailowo o każdym etapie na jakim znajduje się realizacja mojego zamówienia. Daje mi to nowe, pozytywne spojrzenie na zagraniczne zakupy - z czego mój mąż już cieszy się troszkę mniej ;o)

Zerknijcie również tutaj : 

Serdecznie Was pozdrawiam,
Przesyłam buziaki -
Aneta

I jak, co o nich powiecie ? 
A zastanawiałam się jeszcze nad tymi :  

 


 
_______________________________________
 
 
ZAPRASZAM również na mój :


https://instagram.com/pozytywna_mama/https://www.facebook.com/PozytywnaMama12 komentarzy: