Długie kolczyki lubi każda kobieta mieniąca się elegancją i lubiąca wszelkie nowinki modowe. Dzięki długim kolczykom uwydatnia się kształt szyi, wydaje się ona nieco dłuższa i szczuplejsza, niż w rzeczywistości.

Oferta długich kolczyków w sklepach internetowych przechodzi wszelkie oczekiwania. W wielu przypadkach są to formy stylizowane na sztukę z dalekich Indii, z krajów orientalnych. Pasować więc będą do egzotycznych i wielobarwnych stylizacji. Do długich kolczyków, sięgających czasami nawet do ramion, warto nosić upięte ku górze włosy, bo wtedy tego typu biżuteria automatycznie staje się jeszcze bardziej widoczna.

Przy rozpuszczonych włosach długie kolczyki giną gdzieś w tle i pokazują się tylko w momentach, gdy odgarniamy włosy z jednej strony na drugą. To nieprawda, że długie kolczyki nadmiernie obciążają uszy. Konstrukcje, obojętnie, czy drewniane, czy też metalowe, są niezwykle delikatne. Niewiele ważą także wszelkiego rodzaju paciorki i kryształki wykorzystywane przy wykonywaniu kolczyków tego typu.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułBeret francuski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here