Beret w stylu francuskim wszystkim nam kojarzy się z magią Paryża, kulturą znad Sekwany, francuskim romantyzmem oraz piosenkami śpiewanymi przy dźwiękach akordeonu. Berety paryskie mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni – z takim samym powodzeniem.

Cechą charakterystyczną beretu w stylu francuskim jest specyficzna „antenka” na samej górze. Bez niej beret staje się klasycznym, nieco nudnawym nakryci3em głowy. Co możemy nosić do takiego bereciku? Pomysłów może być co najmniej kilka! Na pewno sprawdzi się ponadczasowa bluzka z długim rękawem w czarno – białe, poprzeczne pasy. Nie zaszkodzi noszenie golfa, niezależnie jakiej grubości. Do cienkiego golfa możemy dodać czarne szelki, aby wyglądać nieco bardziej zawadiacko.

Elegantkom na pewno spodoba się połączenie berecika z szarym, rozpinanym płaszczem oraz czerwoną spódniczką. Dodać do tego można białą górę, np. w postaci golfa lub rozpinanej koszuli z żabotem. Jest to niezwykle eleganckie zestawienie. Na nogi można założyć czarne rajstopy, a potem kozaczki do łydek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here