Krówki to polskie słodycze, które są znane i uwielbiane przez wszystkie pokolenia. Produkowane w kraju już od wielu lat stały się podstawowym produktem sprzedażowym wielu firm. Istnieje kilka wariantów tych słodyczy, natomiast wszystkie łączy wyjątkowa konsystencja.

Krówka cukierek dla każdego

Krówki są dobrze znane zarówno wszystkim małym dzieciom, jak i ich babciom czy dziadkom. Wytwarzane są jedynie z podstawowych składników, a ich konsystencja zależy od czasu, które zostaje przeznaczony na ich stygnięcie. Właśnie ta pyszna, ciągliwa masa ukryta w środku cukierków nadaje im wyjątkowości.

Oprócz najpopularniejszych pakowanych pojedynczo cukierków, można również zakupić świeże krówki pakowane i cięte ręcznie w cukierniach. Masa krówkowa jest wykorzystywana do wypieku wielu ciast, między innymi mazurków wielkanocnych.

Krówki – spersonalizowane opakowania

Krówka cukierek ze względu na swoją popularność, a także prostotę jest doskonałym pomysłem na drobny upominek, a nawet może stać się elementem dekoracji na przyjęciach.

Niektóre firmy oferują aktualnie produkcję krówek, które zostają zapakowane w spersonalizowane papierki. Na opakowaniu można wydrukować rozmaite wzory i napisy, tak więc mogą stać się idealnym upominkiem z okazji ważnych wydarzeń, jak na przykład chrzciny, śluby, ale także urodziny czy różnego rodzaju rocznice.

Na opakowaniach krówek można również zamieścić logo firmy lub wydarzenia branżowego, dzięki czemu staną się świetną reklamą. Wszystkie osoby poczęstowane takim cukierkiem z całą pewnością zapamiętają firmę lub wydarzenie na długi czas.

Cukierki krówki cena

Kupując cukierki krówki cena może być bardzo zróżnicowana. Zależy w dużej mierze od sposobu produkcji, a także od wybranego wariantu. Możliwość dodatkowej personalizacji oczywiście również wpływa na cenę.

Dostępne praktycznie w każdym sklepie spożywczym są krówki pakowane pojedynczo. Ich cena zaczyna się od ok. 13 zł za 1 kilogram. Nieco droższe mogą się okazać cukierki ręcznie wytwarzane i pakowane w cukierniach. Najwięcej trzeba oczywiście zapłacić za cukierki zapakowane w spersonalizowane papierki. Tutaj cena zależy zarówno od projektu graficznego, jak i zamówionej ilości, może ona wynosić od ok 30 zł do nawet 70 zł za 1 kilogram.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here