Peruki naturalne – najważniejsze informacje

0
1622

Peruki oferowane przez renomowanych producentów są godnym zastępstwem dla utraconych w wyniku choroby, zaburzeń czy wypadków pukli. W specjalistycznych salonach znajdziesz dwa główne typy peruk – wykonane z włosów naturalnych oraz syntetycznych. Dzisiaj weźmiemy pod lupę modele tkane z materiału naturalnego pochodzenia. Czym charakteryzują się tego typu wyroby? Sprawdź!

Nowe włosy: peruki naturalne

Dlaczego peruki naturalne są cenione i pożądane przez osoby walczące z łysieniem? Lista ich walorów jest długa. Do najważniejszych zalet peruk tkanych z włosów ściętych od ludzi zaliczamy ich wygląd. Starannie dobrana peruka z dziewiczych włosów słowiańskich osadzonych na bazie z mikroskóry lub tiulu do złudzenia przypomina utracone pasma. Kosmyki tworzące nową fryzurę są miękkie, lśniące i wytrzymałe. Nowoczesne bazy idealnie przylegają do głowy, nie zsuwają się i nie przekręcają. Delikatne materiały (przeważnie tiul lub mikroskóra) zlewają się ze skórą w taki sposób, że granice przy skroniach czy czole nie są widoczne. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych zajęć i pasji, którym oddawałeś się, kiedy byłeś w pełni zdrowy. Możesz mieć pewność, że peruka dobrana przez profesjonalistę pozostanie na miejscu zawsze wtedy, kiedy Ty będziesz w ruchu.

Znudziły Ci się proste pasma w jasnym odcieniu? Chcesz przekonać się, jak będziesz prezentować się w eleganckim bobie albo krótkiej, drapieżnej fryzurze? Podczas wizyty w salonie perukarskim możesz stworzyć siebie na nowo. Rozbudowany asortyment tworzą peruki o zróżnicowanych kolorach, cięciu, strukturze, długości i gęstości. Bez trudu znajdziesz model odpowiadający Twoim preferencjom. Peruki tworzone są z myślą o kobietach, mężczyznach i dzieciach.

Peruki naturalne dają użytkownikom swobodę i komfort. Tworzące je włosy, tak samo jak pasma wyrastające z głowy, zabezpieczone są łuskami. Oznacza to, że możesz szczotkować, suszyć, modelować, kręcić, prostować i upinać swoje nowe pukle, tworząc fryzury dostosowane do okazji i nastroju.

Ile kosztują peruki z naturalnych włosów?

Peruki tkane z włosów ściętych od ochotników są droższe niż ich syntetyczne wersje. Warto mieć jednak świadomość, że stosunkowo wysoka cena idzie w tym przypadku w parze z jakością. Naturalna peruka tkana ręcznie jest wytrzymała i zachowuje swoją nienaganną formę przez kilka lat. Ponadto, osoby dotknięte chorobą mogą skorzystać z częściowej refundacji peruki z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Sprawdz więcej na https://peruka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here