Kobiety i mężczyźni mają różne zainteresowania, które nie zawsze są zgodne z tym, co stereotypowo przypisuje się płciom. Trudno więc polecić jakiś program telewizyjny komuś, kogo nie znamy, jednak w momencie przyjmowania określonych ról społecznych, takie dopasowanie staje się łatwiejsze. Kobiety, które posiadają dzieci, zwracają zwykle większą uwagę na to, co gotują, gdyż chcą, by ich pociechy zdrowo się odżywiały. Jest to tylko przykład, jednak idąc tym tropem, spróbujemy zaproponować kilka ciekawych programów telewizyjnych, właśnie dla mam.

Gdzie oglądać ciekawe programy dla mam?

Warto na początku zaznaczyć, że nie tylko w telewizji da się oglądać ciekawe programy, obecnie można wręcz stwierdzić, że to internet gra pierwsze skrzypce w kwestii dostarczania ludziom rozrywki i nie tylko. Chcąc oglądać ulubione programy o dowolnej porze, warto zajrzeć na serwisy streamingowe, gdzie dostępne są przeróżne produkcje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Coraz więcej ciekawych produkcji można znaleźć także na YouTube, jednak chcąc obejrzeć programy telewizyjne, raczej powinniśmy skupić się na platformach VOD.

Programy telewizyjne, które warto polecić mamom

Programów, które mogą zainteresować kobiety posiadające dzieci, jest mnóstwo, w końcu każda z mam może mieć inne zainteresowania. Jest jednak kilka produkcji, które są skierowane właśnie do tej grupy odbiorczyń i warto poświecić im trochę uwagi.

Mama kontra mama

Pierwsza z ciekawych naszym zdaniem propozycji to program dla mam, który można znaleźć na stronie https://player.pl/programy-online/mama-kontra-mama-odcinki,2441. W każdym odcinku mamy okazję poznać cztery różne kobiety będące matkami i pochodzące z różnych środowisk. Różni je styl życia oraz wiele innych rzeczy. Oglądając ten program, można sporo dowiedzieć się o tym, jak inne kobiety podchodzą do różnych spraw, jak rozwiązują problemy i jak wygląda ich codzienność.

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

Ten program ma bez wątpienia walory edukacyjne i dzięki niemu możemy się dowiedzieć między innymi, na co zwracać uwagę czytając skład różnych produktów, a także jak sprawdzić gwarancję. Prowadząca program sprawdza, którzy producenci są uczciwi i warto im zaufać, a którzy oszukują swoich klientów. Naszym zdaniem warto poświęcić czas na oglądanie tej produkcji.

Miasto kobiet

To program o formule talk-show, którego gospodynie rozmawiają na bardzo różne tematy ze swoimi gośćmi. Program ten był emitowany w telewizji od 2004 roku z przerwami. Obecnie prowadzi go Aleksandra Kwaśniewska, Marzenia Rogalska i Olga Legosz, które rozmawiają głównie z osobami znanymi w mediach społecznościowych.

Perfekcyjna pani domu

Ten program to coś dla mam, które kochają porządek i szukają coraz to nowych sposobów na to, by jeszcze sprawniej i łatwiej móc zapanować nad ładem w swoim mieszkaniu lub domu. Prowadząca program Małgorzata Rozenek odwiedza uczestników programu w ich domach i pomaga im nauczyć się sztuki idealnego prowadzenia domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here