Zdrowy, piękny uśmiech dodaje pewności siebie i jest wizytówką każdej zadbanej osoby. Białe zęby to marzenie większości pacjentów gabinetów stomatologicznych, dlatego też specjaliści wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i co jakiś czas obniżają ceny tego typu usług.

Często w okresie wakacyjnym bądź przedświątecznym ceny zostają obniżone o kilkadziesiąt procent, aby zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.
Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym to koszt kilkuset złotych. Przy pracy wykorzystywany jest laser, który skutecznie rozjaśnia powierzchnię zębów. Czas wybielania wynosi kilkadziesiąt minut. Na ten czas pacjent musi założyć odpowiednie okulary, które ochronią oczy przed szkodliwym działaniem lasera.

Oczywiście aby utrzymać efekt przez kilka dni tuż po zabiegu pacjent jest zobowiązany do przestrzegania kilku ważnych zasad. Przede wszystkim należy stosować białą dietę, czyli wyłączyć ze swojego jadłospisu czarną kawę, czarną herbatę, czerwone wino oraz barwiące potrawy na przykład buraczki.

W tym okresie warto zrezygnować również z palenia papierosów, gdyż nikotyna ma bardzo szkodliwy wpływ na dziąsła i zęby.
Bardzo ważne jest regularne mycie zębów, nitkowanie i płukanie płynem do higieny jamy ustnej. Warto wykonywać te czynności nawet trzy razy w ciągu dnia. Dobrym pomysłem jest zakup specjalnej pasty i płynu, które pomogą utrzymać naturalną biel zębów. O pomoc doborze odpowiednich produktów można poprosić swojego stomatologa bądź higienistkę, która usuwa kamień nazębny.

zęby

Często klienci otrzymują podczas wizyty darmowe próbki nowych preparatów, które od niedawna pojawiły się na rynku. Dzięki temu mogą oni bezpłatnie przetestować najnowsze preparaty i wybrać najodpowiedniejszy produkt dla siebie.
Zazwyczaj próbki te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu cechuje je bardzo wysoka jakość, bezpieczny skład i niezawodność.

Do kawy należy dodać sporo mleka a do herbaty sok z cytryny, aby napoje te nie miały szkodliwego wpływu na kolor zębów. Również bezpośrednio po higienizacji i usuwaniu kamienia nazębnego zęby są bielsze. Za usunięcie kamienia należy zapłacić około dwustu złotych. Zabieg ten należy powtarzać co kilka miesięcy. Jest to bardzo ważne, gdyż nadmiar kamienia sprzyja pojawianiu się próchnicy i wywołuje różne choroby dziąseł, które są bardzo trudne do wyleczenia.

Na zabieg wybielania w renomowanym gabinecie należy umówić się ze sporym wyprzedzeniem, gdyż tego typu usługi cieszą się stale rosnącą popularnością. Nowoczesne punkty umożliwiają swoim klientom rezerwację wybranego zabiegu poprzez portal rezerwacyjny na swojej stronie internetowej. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, gdyż dogodny termin można zarezerwować o dowolnej porze dnia.
Potwierdzenie wizyty najczęściej wysyłane jest na skrzynkę mailową klienta lub rejestratorka medyczna kontaktuje się z nim telefonicznie.
Oczywiście warto pamiętać, iż specjaliści przed wybielaniem zalecają wyleczenie wszystkich ubytków.

czym wybielić zęby

Wiele osób poszukuje skutecznych domowych metod wybielania zębów, które są znacząco tańsze niż zabieg w profesjonalnym gabinecie.
Wiele pomysłów znaleźć można na forach i portalach społecznościowych, gdzie inni użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami. Aby znaleźć tego typu materiały wystarczy skorzystać z ulubionej wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać krótkie, ale konkretne hasło, by otrzymać jak najbardziej sprecyzowane wyniki, na przykład czym wybielić zęby bądź najlepsze sposoby na szybkie wybielenie zębów.

W ofercie drogerii i aptek od pewnego czasu dostępne są czarne pasty, które posiadają efekt wybielający. Znani blogerzy polecają swoim czytelnikom ssanie oleju kokosowego, gdyż powoduje on efekt delikatnie wybielający oraz łagodzi wszelkie zmiany zapalne w jamie ustnej.
W drogeriach dostępne są specjalistyczne nakładki i preparaty, które należy nanieść na zęby i pozostawić na kilkadziesiąt minut. Niestety nieumiejętnie wykonany zabieg może przynieść odwrotny efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here