Już niespełna kilka tygodni dzieli nas od zimy. Przed nami długie noce oraz pierwsze zimowe mrozy. Dla młodszych z nas oznacza to zabawy w śniegowym puchu i spacery połączone z jazdą na sankach. Również i w tym okresie szczególną uwagę zwracamy na nasze maluchy. Dbamy o to, by naszym niemowlakom nie dokuczały chłód i dyskomfort. Ich rozwijające się ciałka, ze względu na słabszą odporność niż u osób starszych, łatwo łapią wszelkie infekcje i przeziębienia. Choć dbamy o to, by odpoczywający maluch był szczelnie okryty, to nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec rozkopywaniu okryć podczas snu.

Zimowy śpiworek dla niemowlaka

Niemowlę potrafi błyskawicznie pozbyć się okrycia, a wtedy nietrudno o infekcję. Znalazło się jednak rozwiązanie na problem, z którym zmaga się wielu młodych rodziców, a jest nim zimowy śpiworek niemowlęcy. Śpiworek niemowlęcy jest to doskonały zamiennik dla kocyków, pod którymi nie każde niemowlę lubi spać. Gwarantuje on maluchowi nie tylko ciepło, ale dodatkowo pozwala mu odczuwać maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Szczególnie warto zaopatrzyć się w śpiworek dziecięcy zimowy z Bubaland.pl. Ów producent zapewnia, że żadne niemowlę, sypiające w oferowanych przez nich śpiworkach nie budzi się zmarznięte. Nie ma mowy o tym, że dziecko zawinie się niewygodnie w okryciu. Specjalne wycięcie na główkę i ramiona eliminuje prawdopodobieństwo, że niemowlak narzuci sobie otulacz na głowę.

Na co zwrócić uwagę kupując śpiworek niemowlęcy na zimę?

Śpiworek dziecięcy zimowy z Bubaland.pl wyposażony jest w ściągacze, które zabezpieczają przed zsuwaniem, a brak rękawów w śpiworku nie krępuje ruchu rączek malucha. Śpiworek niemowlęcy zimowy wyposażony został w dodatkowy otwór wentylacyjny, znajdujący się przy zakończeniu suwaka. To rozwiązanie eliminuje możliwość pocenia się przez dziecko przy zachowaniu odpowiedniej grubości i ciepła jakie generuje. Niemowlę budzi się suche i pogodne, z zachowaniem jego higieny i komfortu. Śpiworek zaopatrzono w zamek z osłonką, który zapewni szybkie i łatwe umieszczenie bobasa wewnątrz okrycia w każdych warunkach. Śpiworek ten wyróżnia się spośród innych tym, że suwak posiada odwrotny kierunek zapinania – od góry do dołu. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko dodatkowo uchroniono przed odkryciem się i zmarznięciem, a słonka zamka chroni niemowlę przed przypadkowym zahaczeniem i zranieniem jego bardzo delikatnej skóry.

Zimowy śpiworek niemowlęcy posiada gruszkowaty kształt. Dzięki temu nóżki niemowlęcia poruszają się wewnątrz swobodnie, a tym samym zapewnia się mu komfort najwyższej klasy. Śpiworek dziecięcy zimowy Bubaland to przede wszystkim najwyższa jakość zastosowanych materiałów. Śpiworki te zostały wykonane ze stuprocentowej bawełny o najwyższej dostępnej jakości. Materiały wykorzystane do produkcji śpiworków posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100 I klasy. Certyfikat ten zapewnia, że tkaniny są bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt i pozbawione są jakichkolwiek substancji szkodliwych w tym alergenów. Z powodzeniem posłużą więc u bobasów u których zdiagnozowano jakiekolwiek alergie. Każdy z zimowych śpiworków posiada dwie warstwy – zewnętrzną, która ozdobiona została miłymi dla oka wzorami, oraz wewnętrzną. Pośrodku wypełniono je antyalergiczną włókniną o gramaturze 120 gram. Zapewnia więc ona miłe, a przede wszystkim ciepłe okrycie niemowlaka. Mimo faktu, iż śpiworek ten w zamyśle służyć ma jako idealne okrycie na zimę, to z powodzeniem można wykorzystywać go w trakcie innych pór roku, kiedy temperatura panująca na zewnątrz przekładać się może na dyskomfort naszej pociechy.

Oferta śpiworków dziecięcych Bubaland.pl nie ogranicza się wyłącznie do niemowląt. Z powodzeniem można zaopatrzyć się u nich w śpiworki dla dzieci, które mają za sobą pierwsze dni życia, jak i wyprodukowane specjalnie dla kilkulatków. W ofercie znajdują się śpiworki o przeróżnych, przepięknych wzorach i kolorystyce. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto nadmienić, że Bubaland to polski producent, który do produkcji wybiera tkaniny od innych krajowych przedsiębiorców. Nie zapominają o tym, by wybierane przez nich tkaniny posiadały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here