Ulubiona bajka dzieci

0
2360

Dzieciaki kochają zwierzęta. Absolutnie się im nie dziwimy – są kochane, puchate i bardzo miłe. Nasze maluchy lubią też bajki, w których głównymi postaciami są właśnie zwierzaki. Tych w telewizji mamy całe mnóstwo! Jest to dobra rzecz. Bajki, w których główną rolę odgrywają nasi czworonożni przyjaciele, budują w dzieciach empatię. Na samym początku dzieciaki tej empatii nie mają – jest to cecha, którą rozwijamy z wiekiem – dlatego właśnie ważne jest, aby jak najszybciej ją naszym dzieciom przekazać.

Jest to istotne zwłaszcza wtedy, kiedy sami nie posiadamy w domu żadnych zwierząt. Kontakt z czworonogami może być dla dziecka bardzo rozwijający. Wiadomo, nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Zawsze możemy odwiedzać Zoo, pobliską agroturystykę czy inne miejsca, gdzie zwierzaki można spotkać. Na co dzień jednak – bajki! A czy wiecie, jaka bajka robi absolutną furorę wśród maluchów? Psi Patrol i ich figurki!

Przygody dzielnych piesków

Psi Patrol opowiada o przygodach sześciu dzielnych piesków – dalmatyńczyka Marshalla, owczarka niemieckiego –  Chase’a, buldoga Rubble’a, sznaucera Rocky’ego, cocker-spanielki Skye oraz labradorki Zumy. Jesteśmy przekonani, że większość rodziców świetnie zna te postaci. Nie zapominajmy o chłopcu, któremu bohaterskie psiaki towarzyszą – Ryderze.

Tę animację pokochały dzieci na całym świecie. Nic dziwnego – Psi Patrol to wciągająca, mądra bajka. Wiele przekazuje – każdy odcinek okraszony jest morałem. Uczą też odwagi i dodają dzieciom pewności! Nie jest to nic odkrywczego – dzieciaki chętnie naśladują ulubione postaci.

Idealny prezent

Jeśli nasze dziecko uwielbia tę bajkę, a my chcemy sprawić mu przyjemność – z okazji czy bez warto pomyśleć nad zabawką, która będzie związana z ulubioną animacją. Figurki Psi Patrol będą więc idealnym rozwiązaniem!

Nasza pociecha będzie mogła sama odgrywać znane z bajki scenki, a także wymyślać własne! To na pewno rozbudzi kreatywność i wyobraźnię malucha. Sprawi mu to również wiele radości.

Figurki Psi Patrol uwielbiają i dziewczynki, i chłopcy. Jest to wspaniały prezent dla rodzeństwa – na pewno chętnie będą się razem bawić. Miejmy tylko nadzieję, że ich ulubieni bohaterowie nie są tą samą postacią.

Zabawa z odgrywaniem ról ma bardzo duży wpływ na rozwój dziecka i jego późniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Warto zadbać o to, by miało ku temu odpowiednie narzędzia! A zabawki z wizerunkiem jego ulubionej bajki na pewno będą bardzo pożyteczne, a przy tym sprawią ogrom radości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here