Przedwcześnie wypadające włosy to problem wielu osób. Wbrew obiegowej opinii równie często dotyka on kobiet, jak i mężczyzn. Co warto wiedzieć o transplantacji włosów nim udamy się na zabieg?

Przeciwwskazania do zabiegu

Transplantacja włosów warszawa nie jest zabiegiem, któremu może poddać się każdy. Jest wiele chorób, które uniemożliwiają poddanie się przeszczepowi włosów Warszawa.

Cukrzyca, czynny nowotwór, dolegliwości sercowo-naczyniowe to schorzenia, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu. Przeszczepy włosów Warszawa nie są również przeznaczone dla osób, które są narażone na powstanie bliznowców. Kobiety, które borykają się z problemami hormonalnymi również powinny wstrzymać się z zabiegiem.

Wszczepianie włosów – jak wygląda zabieg?

Transplantacja włosów Warszawa to zabieg, którego powodzenie zależy od umiejętności lekarza. Polega on na pobraniu mieszków włosowych z tyłu głowy praz umieszczeniu ich w miejscach, gdzie włosy są przerzedzone. Trzeba pamiętać, że dobrze wykonany przeszczep włosów Warszawa wygląda bardzo naturalnie.

Wszczepianie włosów Warszawa polega na wykonaniu mikronacięć, w których umieszczane są mieszki włosowe. Większa ilość nacięć, w których znajduje się mało mieszków, pozwala na stworzenie naturalnej linii włosów. Bardzo ważne jest, by naturalny efekt był również widoczny za kilka, a nawet kilkanaście lat.

Jak dbać o włosy po zabiegu?

Wszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Bardzo ważne jest, by pacjent po zabiegu przyjmował leki przeciwzapalne oraz przeciwbólowe, gdyż mogą wystąpić bóle głowy.

Pacjent nie powinien się martwić, gdy po kilkunastu dniach przeszczepione mieszki włosowe wypadną. Jest to naturalne. Efekt zabiegu wszczepienia włosów Warszawa będzie widoczny dopiero po 2-3 miesiącach, gdy wyrosną nowe włosy. To właśnie będą właściwe włosy, które zostaną z pacjentem na zawsze.

Przeszczepy włosów Warszawa to zabieg, który pozwala za jednym razem wszczepić do 2 tysięcy mieszków włosowych. Zabieg daje efekty, które w bardzo znaczący sposób wpływają na poprawę kondycji włosów, a co za tym idzie samopoczucie pacjenta. Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, który pozwala na odzyskanie bujnej i naturalnej fryzury sprzed lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here